Рівненський інститут


Рівненський коледж

    Головна Історія створення
Історія створення


17 травня 1999 року в м. Рівне створено Західне представництво структурний підрозділ Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", який очолює відомий вчений, професор, академік, доктор технічних наук Таланчук П.М. 23 грудня 2002 року представництво реорганізоване у Рівненську філію, а 17 грудня 2004 року філія реорганізована у Рівненський інститут вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"

Утворення та діяльність Рівненського інституту як навчального закладу регламентується:

Статутом ВМУРоЛ "Україна"(реєстраційне свідоцтво від 7.05.1999 p.);

- Наказом "Про реорганізацію Рівненської філії вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"(ВМУРоЛ "Україна" №85 від 17.05.2005 року;

Положенням про Рівненський інститут вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", затвердженим 17 травня 2005 року.

Директор Рівненського інституту - Ладюк Ольга Дмитрівна.

Розміщений за адресою: м. Рівне, вул. Котляревського ,1в.

У Рівненському інституті станом на 1.09.2011 р. навчається близько 1100 студентів.

Підготовка проводиться з 6 спеціальностей:

- правознавство, соціальна робота, психологія, облік і аудит, фінанси і кредит, економіка підприємства.

Навчально виховний процес здійснює 110 науково - педагогічних працівників та 50 працівників адміністративно-господарського персоналу.

Рівненський інститут ВМУРоЛ "Україна" це єдиний вуз в регіоні, який здійснює навчання обдарованої молоді з особливими потребами а також молоді з числа малозахищених категорій населення, оплата вартості навчання найдешевша в області, що дає можливість зазначеній категорії отримати освіту за доступними цінами. Положенням про надання пільг окремим категоріям студентів університету щодо часткового відшкодування витрат на навчання надаються пільги: студенти-інваліди 1-ІІ-НІ груп звільняються від сплати до 100% вартості за навчання, також пільги надаються студентам-сиротам, особам, що залишились без батьківського піклування та студентам із малозабезпечених і багатодітних сімей.

Згідно Указу Президента від 13 липня 2001 року № 519/2001 Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" та його структурні підрозділи є Центрами професійного навчання за сучасними технологіями з функціями наукового і методичного забезпечення системи професійної реабілітації та зайнятості для осіб з обмеженими фізичними можливостями.