Рівненський інститут


Рівненський коледж

    Головна Новини
НовиниВідпочинок студентів Університету Україна у готельно-оздоровчому комплексі "Петрівська слобода".


Сесія, заліки, екзамени, недоспані ночі все це вже у минулому. Літо…

Детальніше...

Об'єктове тренування в Рівненському інституті університеті Україна


Відбулося об'єктове тренування в Рівненському інституті університеті Україна

Детальніше...

Конференція «ЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО: ЕКОНОМІЧНИЙ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК».


26 березня 2015 р. управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненським інститутом Університету «Україна» та Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Людина і суспільство: економічний та соціокультурний розвиток». Мета конференції: аналіз проблем економічного поступу держав, локальних цивілізацій, а також розвитку загальнолюдської культури на різних історичних етапах з урахуванням етнічних, психологічних, релігійних, політичних, соціальних та інших факторів, а також проблем світоглядної самореалізації особистості.

Детальніше...

Наша гордість


Студентка ІІІ курсу спеціальності «Психологія» Людмила Зосімчук взяла участь у конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, де посіла призове третє місце. Підготовкою до конкурсу нашої студентки займалася Юлія Василівна Хильчук, викладач української мови Рівненського інституту та коледжу Університету «Україна».

Детальніше...

Науково-практичний семінар «Проблеми підприємництва в умовах кризи»


Проблеми підприємництва – це насамперед пошук балансу взаємодії держави та бізнесу. В Україні ці відносини далеко не рівноправні, у зв’язку з чим існує низка проблем для розвитку підприємництва, серед яких – втручання держави у підприємницьку діяльність, податкова система, непрогнозованість ситуації для підприємництва, що стимулює тіньову економіку, слабка підтримка підприємництва.

Цим проблемам 4 грудня 2014р. був присвячений науково-практичний семінар у Рівненському інституті Університету «Україна».

Детальніше...

Семінар «Інтеграція інвалідів у суспільстві через культуру».


25 листопада 2014 року науково-педагогічний колектив та студенти Рівненського інституту університету «Україна» (завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент Шпак С.Г., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи Черніговець Т.І., викладач кафедри психології Стасюк М.І, викладач кафедри соціальної роботи Вершиніна Н.О., начальник відділу довузівської підготовки та пофорієнтації Н.Є. Петруняк) взяли участь у семінарі «Інтеграція інвалідів у суспільстві через культуру» з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

Детальніше...

«День білих пелюсток»


17 листопада в світі святкують Міжнародній день недоношених дітей (World Prematurity Day). Цей день запроваджений 2009 році за ініціативою Європейського фонду по догляду за новонародженими дітьми (European Foundation for the Care of Newborn Infants, EFCNI). «День білих пелюсток» - називають його у всьому світі, підкреслюючи особливу тендітність та незахищеність таких діточок.

Студенти-волонтери Рівненського інституту, спеціальності Соціальна робота, приєдналися до заходу, який відбувся у Рівненській обласній дитячій лікарні.

Детальніше...

День пенсіонера


Статистичні данні свідчать про те, що 11 млн. українців мають вік 65 р. і більше. Четверта частина населення - це люди похилого віку. Кожен шостий з них – самотній.

Тому традиційно, кожного року 1 жовтня, студенти спеціальності соціальна робота Рівненського інституту Університету "Україна" висловлюють свою повагу людям похилого віку міста Рівне даруючи їм квіти.

Детальніше...

Зустріч випускників


17 травня 2014 р. у Рівненському інституті Університету "Україна" відбулася зустріч випускників з нагоди десятого випуску. Під час зустрічі колишні студенти переглянули архівні фотознімки, відеоролики часів їхнього навчання і діяльності у самоврядуванні вищого навчального закладу. Також пригадали викладачів, кумедні студентські історії, кожен розповів про своє життя після випуску з інституту.

Порадившись із присутніми, дирекція інституту схвалила рішення щодо проведення зустрічі випускників щорічно в останню неділю травня.

Детальніше...