Рівненський інститут


Рівненський коледж

    Головна Студентське наукове товариство
Студентське наукове товариство кафедри гуманітарно-соціальних дисциплін


На кафедрі гуманітарно-соціальних дисциплін наукова робота студентів реалізується роботою «Філософсько-етичного наукового клубу» (надалі - клуб), як просвітницько-виховного об’єднання. Робота клубу здійснюється у форматі проведення засідань, які проходять два рази на місяць. Інформацію про проведення засідань учасники клубу отримують завчасно.

Детальніше...


Студентське наукове товариство кафедри соціальної роботи


Студентське наукове товариство кафедри соціальної роботи створено з метою активізації наукової діяльності та впровадження нових практичних форм підготовки студентів, розкриття їх особистих якостей та творчих можливостей.

Викладачі кафедри соціальної роботи вважають за необхідне для студентів, які бажають поглибити знання із спеціальних дисциплін, створити умови для поглиблення наукової діяльності, надавати додаткові консультації та керувати науковим процесом.

Детальніше...


Студентське наукове товариство кафедри психології


Метою наукового студентського товариства яке функціонує на базі кафедри психології РІ ВМУРоЛ «Україна» є допомога особам, які навчаються, розвиватися як науковці, як багатогранні, творчі та цілісні особистості. Головне завдання НСТ можна охарактеризувати як всебічний розвиток особистостей учасників товариства.

Детальніше...


Засідання студентського наукового товариства економічного факультету


6 жовтня 2010 року було проведено перше в цьому навчальному році засідання студентського наукового товариства економічного факультету.

На засіданні були присутні студенти як першого курсу, так і магістратури. Засідання розпочалось з виступу куратора наукового товариства старшого викладача кафедри економіки підприємства Ключник Ольги Сергіївни, яка пояснила роль та значення наукової діяльності в процесі навчання в ВНЗ, повідомила про нові та цікаві наукові заходи, які плануються на економічному факультеті РІ ВМУРоЛ «Україна» та в інших ВНЗ України. Особливу зацікавленість студенти проявили до інформації про п’ятий всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України». Багато студентів виявили бажання прийняти в ньому участь.

Детальніше...