Рівненський інститут


Рівненський коледж

    Головна Психологія очима студентів
Психологія очима студентівЧОМУ Я ХОЧУ СТАТИ ПСИХОЛОГОМ?


Психологом я вирішила стати років два тому. То був такий період, коли я розчарувалася у всьому, що мене цікавило раніше. У той час я випадково потрапила на один сайт з психології, який мене зацікавив. Кожен день я заходила на цю веб-сторінку і читала цікаву для мене інформацію, читала книги з психології, псих одрами, філософії тощо. Вже тоді (після 9-го класу) я почала шукати, в якому напрямі я хотіла б вчитися...

Детальніше...Психолог – людина, яка допомагає долати труднощі та проблеми


Психолог – людина, яка допомагає долати труднощі та проблеми не завдяки теоретичним знанням, що набуває у процесі кваліфікованої підготовки, але й завдяки власним спостереженням та досвіду. Психологія – складна наука, але надзвичайно цікава та захоплююча. Носити звання психолога – це одне, а бути психологом – це зовсім інше. Я усвідомлюю такі твердження, оскільки і сама дуже хочу бути кваліфікованим фахівцем з психології. Думаю, що моя мрія здійсниться тільки тоді, коли я закінчу вуз і влаштуюся на роботу, саме тоді і зможу проявити свої навики взаєморозумінні під час спілкування із власними клієнтами. Як гордо це звучить «із власними клієнтами», але сподіваюся вони в мене будуть і я, в свою чергу зможу їм допомогти.

Детальніше...Що таке психологія?


Що таке психологія? Перш за все, це наука, яка є найскладнішою, досить цікавою. Тим більше, що вона є однією з найдивніших наук, тому що найзагадковіші далеко ще не вивчені до кінця таємниці знаходяться в самій людині і особливо в її психічній діяльності.

Детальніше...Раніше я хотів бути інженером...


Дивно… здавалося просте та зрозуміле на перший погляд питання, але одразу відповісти на нього не так просто.

Коли я обрав професію для вступу у вищий навчальний заклад, то здавалося знав відповідь. Допомагати людям? Зазирнути в чужу душу і побачити те чого інші не бачать? Або ж отримати контроль над людиною, перевагу над нею, читати її як відкриту книгу… маніпулювати нею?

Детальніше...Життя прожити не поле перейти


Життя прожити не поле перейти. Ці слова стали для мене епіграфом, адже кожна людина із маленької до великої планує вивчитися, здобути професію, знайти роботу. Я довго вагалася, яку саме професію для себе обрати. Із декількох різних факультетів я чомусь зупинилася на факультеті психології. Бути психологом – це чудово. Психолог – це та людина, яка може розв’язати будь – яку проблему іншої людини. Через це багато хто хоче бути психологом. Я би хотіла допомагати дітям, які потребують психологічної підтримки. Тому що, на даний час великі проблеми існують із діагностикою відхилень у психічному розвитку дітей та складанні програм їх корекції.

Детальніше...Кожна людина є світом і цей світ – психічний


Кожна людина є світом і цей світ – психічний. Він має певні закономірності, що їх вивчає психологічна наука. Орієнтуватися в цьому світі – тобто в самому собі – не менш важливо, ніж орієнтуватися у світі зовнішньому. Людина і оточуючий світ – це дві безодні, пізнавати їх можна без кінця. Коли хтось гадає, що він знає себе досконально – це лише свідчення того, що ця людина зіткнулася із певними перешкодами у самопізнанні. Великий шар несвідомого, в якому зберігаються не тільки власні психічні таємниці людини, але й вселюдські, кожної миті може цю людину здивувати. Цей подив може бути приємним або неприємним.

Детальніше...50 аргументів чому корисно бути психологом


1. Психологія допомагає зрозуміти внутрішній світ людини.

2. Допомагає в подоланні психологічних труднощів.

3. Допомагає у розв’язуванні конкретних психологічних проблем.

4. Допомагає здоровим особистостям у подоланні труднощів, проблем повсякденного життя.

5. Допомагає у розвитку провідних видів діяльності особистості.

Детальніше...Користь від знання психології


Упродовж свого існування кожна людина не раз зупинялася перед дилемою довічного вибору. Адже нам постійно доводиться щось вибирати, а щось, на жаль, втрачати . Надавати перевагу чомусь одному, не завжди кращому, часто навіть гіршому. Але як би нам не хотілося розділити себе на дві частини, а то й розірвати на необмежену кількість дрібних шматків, щоб хоч якось охопити все цікаве, корисне й просто приємне, життя, на жаль, у нас одне й чомусь постійно нагадує нам про свій обмежений в часі й ресурсах ліміт. І як би нам не хотілось, - дві куртки відразу не одягнеш… От і доводиться весь час щось з чогось вибирати.

Детальніше...