Рівненський інститут


Рівненський коледж

    Головна Новини кафедри психології
Новини кафедри психологіїНаукові здобутки кафедри психології у 2013-2014 н.р.


Як уже традиційно склалося, студенти і викладачі кафедри психології постійно беруть участь у різних наукових заходах і конкурсах. Зокрема, працюючи за напрямами своїх наукових досліджень, вони готують наукові роботи, кращі з яких подаються на конкурси наукових робіт різних рівнів – від регіонального до всеукраїнського.

Детальніше...Підсумки конкурсу учнівських наукових робіт у 2014 році


У Рівненському інституті Університету «Україна» вже стало доброю традицією проводити конкурс наукових робіт серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Рівненської області. Цьогоріч конкурс стартував на початку лютого і тривав до 8 квітня. Зокрема, учні 10 і 11 класів готували роботи за такими напрямами:

Детальніше...Подолання психогенних станів у сучасному суспільстві


Наше життя неможливо уявити без стресу – ми стикаємося з цим явищем майже щодня. У буденній свідомості цей термін має переважно негативне забарвлення. Хоча, якщо взяти до уваги, що за умов відсутності зовнішніх стимулів наш мозок перестає ефективно працювати, то стрес – природна і закономірна реакція. Тому важливо не уникати стресу, а навчитися правильно з ним справлятися.

Детальніше...Психологічні аспекти адаптаційного супроводу клієнта психологічних служб
(науково-методичний семінар до 15-річчя Університету «Україна»)


Психологічний супровід – це система професійної діяльності психолога, спрямована на усвідомлення соціально-психологічних умов для успішного навчання і психологічного розвитку дитини в ситуаціях шкільної взаємодії. Адаптація – складний процес пристосування до нових соціальних умов. Особливо ця проблема актуальна для дітей, котрі ідуть до першого або п’ятого класу.

Детальніше...ПСИХОЛОГІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НА СВІТЯЗІ – 2013


Озеро Світязь, що в Північно-Західній Україні на Волині, – це місце, яке чарує своєю красою, дарує спочинок і натхнення. Неповторна атмосфера озера приваблює до нього відпочиваючих, а також манить мандрівників, які подорожують з Європи в Україну. Тож не дивно, що саме це місце обрали психологи, щоб уже втретє провести «Психологічний фестиваль на Світязі».

Детальніше...«Альфа-фест 2013» – всеукраїнський майданчик для обміну досвідом психологів


Спілкування та обмін досвідом мають велике значення для сучасного професіонала. Саме ці умови забезпечують саморозвиток і кар’єрний ріст кожного з нас. Особливо важливо це для психологів, які завжди стоять в авангарді суспільних змін. Без знайомства і опанування новими техніками і методами роботи важко уявити сучасного висококваліфікованого і успішного фахівця-психолога.

Детальніше...